Ми різні, ми рівні. Уроки толерантності

Дивовижні речі трапляються

опубліковано 28 лип. 2019 р., 13:36 Державна бібліотека України для юнацтва

Цей мультфільм допоможе пояснити дітям і дорослим, що таке аутизм, як він проявляється і чому дітям з аутизмом часом важко товаришувати.

Конкурс творчих робіт

опубліковано 27 січ. 2018 р., 16:23 Tatyana Yakushko   [ оновлено 27 січ. 2018 р., 16:31 ]

Культивуємо ВЗАЄМОповагу разом - Міжнародний Центр Перспективних Досліджень у рамках комунікаційної кампанії «Віднайти повагу» за підтримки ПРООН в Україні оголошує конкурс творчих робіт. Метою проекту є зменшення поляризації суспільних настроїв та сприяння діалогу серед різних соціальних груп. Пропонуємо висвітлити питання толерантності в українському суспільстві мовою мистецтва.

До участі в конкурсі приймаються вірші, есе, фото, відео, карикатури та будь-які інші творчі роботи, що, на вашу думку, розкривають поняття толерантності та взаємоповаги.


Матеріали можна надіслати на електронну адресу office@icps.com.ua до 20 лютого включно.За підсумками проекту будуть визначені переможці, які отримають грошову винагороду , призи від Міжнародного центру перспективних досліджень та Програми розвитку ООН в Україні. Найкращі роботи також отримають спеціальні відзнаки від посланців толерантності ПРООН. Також роботи переможців будуть використані за їхньою згодою в проектах ПРООН та МЦПД.

  • переможці конкурсу серед студентів отримають винагороду в розмірі 5000 гривень
  • серед журналістів, блогерів, дизайнерів та фахівців, які володіють навичками створення digital контенту в розмірі 10000грн. 

Церемонія нагородження переможців відбудеться в рамках підсумкового заходу проекту «Віднайти повагу» за участі посланців толерантності, серед яких письменник Любко Дереш, народна артистка України Наталія Сумська, співачка Katya Chilly, журналіст Андрій Куликов, письменниця Лариса Денисенко, художниця Алевтина Кахідзе, філософ Михайло Мінаков, правозахисник Євген Захаров, історик Гульнара Абдулаєва, телеведучий Слава Варда, письменниця Мар’яна Савка, музикант, екоактивіст Павло Вишебаба. 

Джерело: 

ПРООН  http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/operations/get-involved/student-contest-reinvent-respect.html

МЦПД http://icps.com.ua/konkurs-kreatyvnykh-tvorchykh-robit-z-vykorystannyam-tsyfrovoho-media-kontentu-prysvyachenykh-temi-tolerantnosti/Жити в світі різних людей та ідей

опубліковано 18 лют. 2017 р., 10:26 Tatyana Yakushko   [ оновлено 18 лют. 2017 р., 11:17 ]

Відео YouTube


Відео YouTube


Відео YouTube


Відео YouTube


Відео YouTube"Жити в мирі з собою та іншим: відповідь на виклики полікультурного суспільства в Україні"

опубліковано 18 лют. 2017 р., 10:09 Tatyana Yakushko

Відео YouTube

доповідь "Жити в мирі з собою та іншим: відповідь на виклики полікультурного суспільства в Україні"
Анна ЛЕНЧОВСЬКА, психолог, виконавчий директор Конгресу національних громад в Україні. Виступ на Школі керівника в ДБУ для юнацтва www.4uth.gov.ua

У нас набагато більше спільного, ніж ми думаємо

опубліковано 2 лют. 2017 р., 21:01 Tatyana Yakushko   [ оновлено 4 лют. 2018 р., 07:47 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]

Відео YouTube

Відео YouTube

 We live in a time where we quickly put people in boxes. Maybe we have more in common than what we think? Introducing All That We Share. The English version.

1-5 of 5