Цифрове перетворення

опубліковано 17 січ. 2018 р., 15:17 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 15:33 ]
Метою кампанії “Цифрове перетворення регіонів України” яку реалізує Google Україна у співпраці з облдержадміністраціями є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіонів України за допомогою сучасних інтернет-інструментів.
 "Мандруй Вінниччиною" (https://discover.vn.ua) На сайті можна знайти 3D-тури такими цікавими пам'ятками, як Палац Щербатової, регіональний ландшафтний парк "Немирівське Побужжя", скельний храм у Бушісадиба Потоцькихмузей П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк і багато іншого. 
 "Мандруй Дніпропетровською областю" (https://discover-dp.com.ua/)  Завдяки 3D-турам на сайті можна здійснити віртуальну прогулянку набережною Дніпра і помилуватися водоспадом "Поріг ревучий" з висоти пташиного польоту, зазирнути в Костел святого Миколая в м. Кам'янське, ознайомитися з експозицією Дніпровського національного історичного музею та відкрити для себе інші цікаві місця області.
 "Мандруй Запоріжжям" (https://discover-zp.com.ua/)
"Доступне Запоріжжя"
 здійснити віртуальну прогулянку островом Хортиця, включно з Скіфським станом і музеєм судноплавства "Чайка"; відвідати унікальний історико-археологічний заповідник "Кам'яна могила", прогулятися Ботієвською вітровою електростанцією і навіть зазирнути в цехи одного з найбільших металургійних підприємств України "Запоріжсталь"
 “Мандруй Івано-Франківщиною” (http://discover.if.ua)
“Тепле Місто” (http://warm.if.ua)
 3D-тури по таких цікавих місцях, як Манявський Скит, давнє місто Галич; ви зможете піднятися на Ратушу Івано-Франківська або помилуватися приголомшливими краєвидами в обсерваторії Піп Іван.
 “Мандруй Кіровоградщиною” (https://discover.kr.ua/)
“Історична мапа міста Кропивницький”
 3D-тури по таких цікавих та не дуже відомих широкому загалу місцях, як унікальний Музей ракетних військ стратегічного призначення, музей-заповідник “Хутір Надія”, дендропарк “Веселі Боковеньки” тощо. 
 “Мандруй Миколаївщиною”
 (http://discovermykolaiv.com.ua)

 “Приховані скарби Миколаївщини” 
 Багато корисної інформації, зокрема опис унікальних природних парків, кращих місць для любителів роуп-джампінгу, рафтингу, пішохідного туризму, дайвінгу, контактну інформацію та безліч яскравих фотографій і відео.
Віртуальний тур по таких місцях, як Коблево, Ольвія, Кінбурнська коса з її унікальною природою, острів Березань і Актовський каньйон з його видами, від яких захоплює подих.
 “Мандруй Одещиною” (http://discoverodesa.com.ua/)
 Це інтерактивна карта, де представлені пам'ятки, а також приховані скарби області в форматі фотосфер, фототурів, відео та фото. Відтепер будь-хто може здійснити віртуальний тур такими перлинами області, як Аккерманська фортеця, Санжейський маяк, Вилкове, Шабо. Крім того, клікнувши на позначку, ви переходите на карту району, де можна обрати місцеві пам'ятки і прочитати опис цього об'єкту.
"День в Одесі" (http://dayinodesa.com.ua/)
“Відчуй Одесу”
   
Мандруй Херсонщиною (http://discoverkherson.com.ua/)

 фотосфери та розроблені фототури такими визначними місцями Херсонщини, як Асканія НоваОлешківські піскиОстрів ДжарилгачНаціональний парк та озеро СивашОстрів Бірючий, та Дніпровські плавні

 історична карта Херсону
   
 “Мандруй Черкащиною” (https://discover.ck.ua)

 3D-тури такими перлинами області, як Національний дендрологічний парк “Софіївка”, Національний історико-культурний заповідник “Чигирин”, Шевченківський національний заповідник у Каневі та Буцький Каньйон.

Comments