Мандруй Україною (Хмельниччина та Черкащина)

опубліковано 1 черв. 2020 р., 08:12 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 2 черв. 2020 р., 04:41 користувачем Людмила Виноградова ]
Хмельниччина є однією із найстаріших областей Західної України. Відтак, тут є на що подивитись. Звичайно, найвідомішим містом регіону вважається навіть не сам обласний центр, а переповнений історичними пам’ятками на кожен квадратний метр Кам’янець-Подільський. Але не лише цим запам’ятовується Хмельниччина.
Хмельниччина багата на унікальні місця, географічні цікавинки, старовинні унікальні маєтки, замки, церкви, споруди. 

Черкащина – мальовнича, чарівна, дивовижна. Її пейзажі унікальні та неповторні. Парки, річки, озера, природні каньйони, заповідники – усе це величне багатство нашого краю, наша цінність та наша гордість.
Дендрологічний парк «Софіївка» в Умані – одне з найпопулярніших місць відпочинку в Україні. Це місце народжене любов’ю, тож побувавши тут хоча б раз закохуєшся у нього назавжди.
Канів – чи не найбільша духовна святиня українців. Місто, що має тисячолітню історію. Ця місцина відома не лише Чорнечою горою, що знаходиться на території заповідника, а й найкращими на березі Дніпра пейзажами.
Одне з наймальовничіших місць України – гранітний каньйон біля села Буки, Маньківського району Черкаської області. 
Місця, де народився і зростав Тарас Шевченко - села Шевченкове (колишня Керелівка), Будище, Моринці з любовно створеними музеями Шевченка.
 Все це ви побачите, мандруючи Черкащиною.

Відео Документів Google