Це Україна!

Історії Успіху від громад

«Енциклопедія Територій» — це збірка складної та точної інформації, що викладена у простій формі. Створена вона для того, аби ми могли знати, з чого складається вартість комунальних послуг, скільки насправді коштує навчання наших дітей у школі і скільки кожна територія заробляє грошей.
Для чого? — Щоб навчитися з максимальною користю використовувати фінансові надходження, природні ресурси та людський потенціал території, на якій ми мешкаємо.
Більше інформації шукай тут: http://enter.co.ua/

Відео YouTube

Мандруй Україною (Хмельниччина та Черкащина)

опубліковано 1 черв. 2020 р., 08:12 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 2 черв. 2020 р., 04:41 користувачем Людмила Виноградова ]

Хмельниччина є однією із найстаріших областей Західної України. Відтак, тут є на що подивитись. Звичайно, найвідомішим містом регіону вважається навіть не сам обласний центр, а переповнений історичними пам’ятками на кожен квадратний метр Кам’янець-Подільський. Але не лише цим запам’ятовується Хмельниччина.
Хмельниччина багата на унікальні місця, географічні цікавинки, старовинні унікальні маєтки, замки, церкви, споруди. 

Черкащина – мальовнича, чарівна, дивовижна. Її пейзажі унікальні та неповторні. Парки, річки, озера, природні каньйони, заповідники – усе це величне багатство нашого краю, наша цінність та наша гордість.
Дендрологічний парк «Софіївка» в Умані – одне з найпопулярніших місць відпочинку в Україні. Це місце народжене любов’ю, тож побувавши тут хоча б раз закохуєшся у нього назавжди.
Канів – чи не найбільша духовна святиня українців. Місто, що має тисячолітню історію. Ця місцина відома не лише Чорнечою горою, що знаходиться на території заповідника, а й найкращими на березі Дніпра пейзажами.
Одне з наймальовничіших місць України – гранітний каньйон біля села Буки, Маньківського району Черкаської області. 
Місця, де народився і зростав Тарас Шевченко - села Шевченкове (колишня Керелівка), Будище, Моринці з любовно створеними музеями Шевченка.
 Все це ви побачите, мандруючи Черкащиною.

Відео Документів Google


Мандруй Україною (Київщина та Львівщина)

опубліковано 6 трав. 2020 р., 09:39 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 6 трав. 2020 р., 09:40 ]

 Київщина - серце України, древній і прекрасний хліборобський край. Cучасна Київщина – це чудовий регiон для відпочинку та подорожей, який залюбки відкриває всім свою культурну спадщину, археологічні, етнографічні, історичні, мистецькі та художні пам’ятки.
Львівська область – універсальний шматочок України. Тут вам і пейзажні гори, і дивовижна архітектура Європи, край – багатий на захоплюючі історичні події та затишні міста.
Пропонуємо  бібліографічний список для ознайомлення з неповторними місцями Київщини та Львівщини, підготовлений відділом періодики ДБУ для юнацтва.
Мандруй Україною (родзинки Закарпаття та Поділля)

опубліковано 4 квіт. 2020 р., 11:22 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 8 квіт. 2020 р., 04:09 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]

Україна – це країна з багатою історичною спадщиною. В ній є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток: високі гори і просторі степи, затишні містечка і гучні мегаполіси, суворі твердині і розкішні палаци. Україна – край, де пам’яток стільки, що вистачить не на один рік мандрівок.

Документ Google


Книга-мандрівка. Україна

опубліковано 19 лист. 2018 р., 06:25 Державна бібліотека України для юнацтва


Цифрове перетворення

опубліковано 17 січ. 2018 р., 15:17 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 15:33 ]

Метою кампанії “Цифрове перетворення регіонів України” яку реалізує Google Україна у співпраці з облдержадміністраціями є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіонів України за допомогою сучасних інтернет-інструментів.
 "Мандруй Вінниччиною" (https://discover.vn.ua) На сайті можна знайти 3D-тури такими цікавими пам'ятками, як Палац Щербатової, регіональний ландшафтний парк "Немирівське Побужжя", скельний храм у Бушісадиба Потоцькихмузей П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк і багато іншого. 
 "Мандруй Дніпропетровською областю" (https://discover-dp.com.ua/)  Завдяки 3D-турам на сайті можна здійснити віртуальну прогулянку набережною Дніпра і помилуватися водоспадом "Поріг ревучий" з висоти пташиного польоту, зазирнути в Костел святого Миколая в м. Кам'янське, ознайомитися з експозицією Дніпровського національного історичного музею та відкрити для себе інші цікаві місця області.
 "Мандруй Запоріжжям" (https://discover-zp.com.ua/)
"Доступне Запоріжжя"
 здійснити віртуальну прогулянку островом Хортиця, включно з Скіфським станом і музеєм судноплавства "Чайка"; відвідати унікальний історико-археологічний заповідник "Кам'яна могила", прогулятися Ботієвською вітровою електростанцією і навіть зазирнути в цехи одного з найбільших металургійних підприємств України "Запоріжсталь"
 “Мандруй Івано-Франківщиною” (http://discover.if.ua)
“Тепле Місто” (http://warm.if.ua)
 3D-тури по таких цікавих місцях, як Манявський Скит, давнє місто Галич; ви зможете піднятися на Ратушу Івано-Франківська або помилуватися приголомшливими краєвидами в обсерваторії Піп Іван.
 “Мандруй Кіровоградщиною” (https://discover.kr.ua/)
“Історична мапа міста Кропивницький”
 3D-тури по таких цікавих та не дуже відомих широкому загалу місцях, як унікальний Музей ракетних військ стратегічного призначення, музей-заповідник “Хутір Надія”, дендропарк “Веселі Боковеньки” тощо. 
 “Мандруй Миколаївщиною”
 (http://discovermykolaiv.com.ua)

 “Приховані скарби Миколаївщини” 
 Багато корисної інформації, зокрема опис унікальних природних парків, кращих місць для любителів роуп-джампінгу, рафтингу, пішохідного туризму, дайвінгу, контактну інформацію та безліч яскравих фотографій і відео.
Віртуальний тур по таких місцях, як Коблево, Ольвія, Кінбурнська коса з її унікальною природою, острів Березань і Актовський каньйон з його видами, від яких захоплює подих.
 “Мандруй Одещиною” (http://discoverodesa.com.ua/)
 Це інтерактивна карта, де представлені пам'ятки, а також приховані скарби області в форматі фотосфер, фототурів, відео та фото. Відтепер будь-хто може здійснити віртуальний тур такими перлинами області, як Аккерманська фортеця, Санжейський маяк, Вилкове, Шабо. Крім того, клікнувши на позначку, ви переходите на карту району, де можна обрати місцеві пам'ятки і прочитати опис цього об'єкту.
"День в Одесі" (http://dayinodesa.com.ua/)
“Відчуй Одесу”
   
Мандруй Херсонщиною (http://discoverkherson.com.ua/)

 фотосфери та розроблені фототури такими визначними місцями Херсонщини, як Асканія НоваОлешківські піскиОстрів ДжарилгачНаціональний парк та озеро СивашОстрів Бірючий, та Дніпровські плавні

 історична карта Херсону
   
 “Мандруй Черкащиною” (https://discover.ck.ua)

 3D-тури такими перлинами області, як Національний дендрологічний парк “Софіївка”, Національний історико-культурний заповідник “Чигирин”, Шевченківський національний заповідник у Каневі та Буцький Каньйон.

Село і люди

опубліковано 1 серп. 2017 р., 12:00 Tatyana Yakushko   [ оновлено 7 серп. 2017 р., 23:52 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]

Відео YouTube1-6 of 6