Благодійність для дітей…

Віримо у світле майбутнє та в здійснення мрій! 

10 лютого 2017 р. в Державній бібліотеці України для юнацтва відбувся захід, який зібрав у великій читальній залі дітей із багатодітних, неблагополучних сімей їх родичів.

Також були присутні представники сектору ювенальної превенції районного управління поліції, центру соціальних служб та відділу в справах дітей при Голосіївському РДА.

Перед дітьми з невеликою промовою виступила заступник голови центру соціальних служб Ольга Німченко, яка підкреслила, що діти з малозабезпечених та багатодітних сімей мають можливість взяти участь у святі, та познайомила присутніх із благодійником.

Справа в тім, що мешканець Голосіївського району п. Самір виявив бажання організувати «солодке свято» та зробити подарунки малозабезпеченим дітям з нагоди свого ювілею.

На завершення заходу невелику концертну програму показали вихованці ДЮК «Олімпія». Сопілкарка-початківка Домініка Круть, виконала пісню «Вийди, вийди сонечко» та проникливо прочитала вірш «Воїнам України» написаний її матір’ю Тетяною Калюжною. Веселі гуморески – «Вареники» Павла Глазового; «Сливи»; та «Бідна лисичка» Олесі Мовчун – пролунали у виконанні Вані Пришляка, а Ксюша Пришляк зворушливо заспівала акапело пісню «Ой, на горі тай женці жнуть». 

Сподіваємося, що небайдужі громадяни нашої країни й надалі виявлятимуть доброту до малозабезпечених та багатодітних сімей та опікуватимуся ними.
Наталія Боговін, 
Державної бібліотеки України для юнацтва