Євроновини


Читаємо сучасних європейських письменників

опубліковано 12 лют. 2020 р., 04:34 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 12 лют. 2020 р., 04:36 ]

  У рамках Року Європи в Україні 2020 громадські організації, їхні альянси у співпраці із інституціями та органами ЄС будуть організовувати діалоги, дебати, конференції, зустрічі європейців та представників європарламенту, з метою підготовки рекомендацій для планування політики України у сфері європейської інтеграції. Інформаційні програми на ТВ, радіо, пресі, інтернеті, промо та роздаткові матеріали, візуалізація, логотип та сайт кампанії, посли доброї волі у містах, брендінг будівель державних установ, громадських місць, творчі конкурси, фестивалі, художні та бізнес події – основні інструменти Року
        До Року Європи в Україні пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку книг "Читаємо сучасних європейських письменників":Де в Європі навчатись безкоштовно?

опубліковано 9 серп. 2017 р., 02:05 Tatyana Yakushko   [ оновлено 2 трав. 2019 р., 04:30 ]

Доступна інфографіка про загальноєвропейські та національні навчальні програми від «Інтерньюз-Україна». Дізнавайся як можна навчатись безкоштовно в Європі!
Матеріал виготовлено в рамках проекту польського Фонду міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева» за підтримки USAID та Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

1-2 of 2