Пункт європейської інформації


Пункт працює за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 60. 

Конт. тел.: (044) 456-81-81

Координатор проекту: Олександра Зубченко

Читаємо сучасних європейських письменників. Німеччина

опубліковано 19 черв. 2020 р., 05:55 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 23 черв. 2020 р., 00:30 користувачем Людмила Виноградова ]

З 90-х років минулого століття німецька література переживає справжній бум молодих авторів, що пов'язано насамперед з бурхливим розвитком книжкового ринку та такими потужними інструментами комерціалізації та пропаганди літератури як Франкфуртський та Лейпцизький книжкові ярмарки.
Німецька література сповнена багатогранності та різноманітності, а твори письменників виходять багатьма мовами і формують образ Німеччини та німців в усьому світі.
Відділ комплексного обслуговування користувачів ДБУ для юнацтва підготував презентацію творів німецьких письменників, які неодмінно вас зацікавлять.

Презентація GoogleЧитаємо сучасних європейських письменників. Польська підліткова література.

опубліковано 15 трав. 2020 р., 01:53 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 16 трав. 2020 р., 03:15 користувачем Людмила Виноградова ]

Польська література зародилася ще в далекому XII ст. із літописів та хронік і з того часу невпинно розвивалася. На сьогодні літературна спадщина Польщі є досить великою, а польські письменники та поети відомі в усьому світі. 
Польської літератури у нас перекладають достатньо багато, аби кожен знайшов серед неї щось для себе, до того ж залежно від настрою, актуального зацікавлення і потреби. 

Українською є польська класика, є сучасний польський детектив у його найкращих зразках,  є  дитяча література, є сильна й сучасна література для підлітків, є фантастика. Саме польську літературу для підлітків та фантастику пропонує вам до Року Європи в Україні добірка, підготовлена відділом комплексного обслуговування користувачів ДБУ для юнацтва.


Читаємо сучасних європейських письменників. Республіка Польща

опубліковано 16 квіт. 2020 р., 04:42 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 15 трав. 2020 р., 02:22 ]


Щоб пізнати країну потрібно не тільки вивчати географію, а й читати художні твори. Так ви зрозумієте думки та мрії, відчуття та самоосмислення людей, що в ній проживають.

2020 рік - це рік Європи в Україні.

Ми рекомендуємо вам до прочитання книги всесвітньовідомих польських письменників, які ви можете прочитати в Державній бібліотеці України для юнацтва.

Презентація Google


Читаємо сучасних європейських письменників. Швеція та Фінляндія

опубліковано 12 лют. 2020 р., 04:34 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 квіт. 2020 р., 01:43 користувачем Людмила Виноградова ]

  У рамках Року Європи в Україні 2020 громадські організації, їхні альянси у співпраці із інституціями та органами ЄС будуть організовувати діалоги, дебати, конференції, зустрічі європейців та представників європарламенту, з метою підготовки рекомендацій для планування політики України у сфері європейської інтеграції. Інформаційні програми на ТВ, радіо, пресі, інтернеті, промо та роздаткові матеріали, візуалізація, логотип та сайт кампанії, посли доброї волі у містах, брендінг будівель державних установ, громадських місць, творчі конкурси, фестивалі, художні та бізнес події – основні інструменти Року
        До Року Європи в Україні пропонуємо вашій увазі віртуальне знайомство з письменниками Швеції та Фінляндіії:1-4 of 4