Пункт європейської інформації


Пункт працює за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 60. 

Конт. тел.: (044) 456-81-81

Координатор проекту: Олександра Зубченко

Читаємо сучасних європейських письменників. Польська підліткова література.

опубліковано 15 трав. 2020 р., 01:53 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 16 трав. 2020 р., 03:15 користувачем Людмила Виноградова ]

Польська література зародилася ще в далекому XII ст. із літописів та хронік і з того часу невпинно розвивалася. На сьогодні літературна спадщина Польщі є досить великою, а польські письменники та поети відомі в усьому світі. 
Польської літератури у нас перекладають достатньо багато, аби кожен знайшов серед неї щось для себе, до того ж залежно від настрою, актуального зацікавлення і потреби. 

Українською є польська класика, є сучасний польський детектив у його найкращих зразках,  є  дитяча література, є сильна й сучасна література для підлітків, є фантастика. Саме польську літературу для підлітків та фантастику пропонує вам до Року Європи в Україні добірка, підготовлена відділом комплексного обслуговування користувачів ДБУ для юнацтва.


Читаємо сучасних європейських письменників. Республіка Польща

опубліковано 16 квіт. 2020 р., 04:42 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 15 трав. 2020 р., 02:22 ]


Щоб пізнати країну потрібно не тільки вивчати географію, а й читати художні твори. Так ви зрозумієте думки та мрії, відчуття та самоосмислення людей, що в ній проживають.

2020 рік - це рік Європи в Україні.

Ми рекомендуємо вам до прочитання книги всесвітньовідомих польських письменників, які ви можете прочитати в Державній бібліотеці України для юнацтва.

Презентація Google


Читаємо сучасних європейських письменників. Швеція та Фінляндія

опубліковано 12 лют. 2020 р., 04:34 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 квіт. 2020 р., 01:43 користувачем Людмила Виноградова ]

  У рамках Року Європи в Україні 2020 громадські організації, їхні альянси у співпраці із інституціями та органами ЄС будуть організовувати діалоги, дебати, конференції, зустрічі європейців та представників європарламенту, з метою підготовки рекомендацій для планування політики України у сфері європейської інтеграції. Інформаційні програми на ТВ, радіо, пресі, інтернеті, промо та роздаткові матеріали, візуалізація, логотип та сайт кампанії, посли доброї волі у містах, брендінг будівель державних установ, громадських місць, творчі конкурси, фестивалі, художні та бізнес події – основні інструменти Року
        До Року Європи в Україні пропонуємо вашій увазі віртуальне знайомство з письменниками Швеції та Фінляндіії:1-3 of 3